EN | PL

Jak rozpocząć współpracę?

Chcesz współpracować z jedną z najprężniej rozwijających się firm z branży? Być zawsze na czasie i otrzymywać najnowsze produkty na drugi dzień po ich zamówieniu lub nawet tego samego dnia? Kupować w najlepszych cenach produkt zagranicznych producentów o ogólnoświatowej renomie? Dobrze trafiłeś!

Chcesz wiedzieć dokładnie dlaczego warto z nami pracować? Odwiedź koniecznie dział o nas!

Jeśli zawodowo zajmujesz się handlem i uznałeś, że nasze produkty pomogą wzbogacić ofertę handlową Twojej firmy to jesteś we właściwym miejscu. Do rozpoczęcia współpracy wymagana jest rejestracja na naszej platformie hurtowej. Link do rejestracji znaleźć można w prawym górnym rogu ekranu lub klikając tutaj
Poprosimy Cię tam o wpisanie kilku niezbędnych danych do rozpoczęcia współpracy. Po wysłaniu swojego zgłoszenia, na maila dostaniesz potwierdzenie zarejestrowania na naszej platformie hurtowej. Standardowo nie później niż w ciągu 48 godzin nasz pracownik zweryfikuje podane przez Ciebie dane, jeśli wszystko będzie w porządku Twoje konto zostanie aktywowane, jeśli będą jakieś wątpliwości nasz pracownik skontaktuje się z Tobą.

Kilka podstawowych warunków współpracy:

1. Współpracę rozpoczynamy jedynie z zarejestrowanymi czynnymi przedsiębiorcami - jeśli zamierzasz otworzyć firmę i sprzedawać produkty z naszej oferty Twoje konto aktywowane będzie dopiero wtedy kiedy Twoja firma fizycznie zacznie działać a Ty przedstawisz nam konkretny plan sprzedażowy. W razie pytań zawsze możesz wysłać maila na hurt(małpa)cqb.pl
2. Od naszych partnerów wymagamy dokładnych informacji w jaki sposób sprzedają swoje produkty(adres sklepu internetowego lub stacjonarnego). Nasz pracownik może też poprosić Cię o dodatkowe informację lub odwiedzić Cię osobiście przed rozpoczęciem współpracy jeśli uznamy pewne informacje za niewystarczające.
3. Do rozpoczęcia współpracy wymagamy zawsze zamówienia otwierającego na odpowiednim poziomie finansowym, zamówienie otwierające zawsze uzgadniamy indywidualnie.

LOSOWE MARKI

DMT
 
Cyalume
 
Cold Steel
 
Kershaw
 
Sabre Red
 
Kontakt:

   Kontakt tylko przez email
 
  lp.bqc@truh
 
   Łódź, centrum dystrybucji